Szafka dolna Verdi – bazowy mebel w kuchennej zabudowie

Szafki dolne to fundament każdej kuchni. Wybierz takie, które zapewnią Ci wygodę podczas przygotowywania posiłków, a do tego będą cieszyć oko stylowym designem. Znajdziesz je w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka dolna o szerokości 50 cm pozwoli Ci przechowywać przedmioty różnej wielkości. Szuflada z pełnym wysuwem i cichym domykiem to sposób na uporządkowanie sztućców i kuchennych przyborów. Możesz dokupić do niej organizer, by jeszcze lepiej posegregować rzeczy. W szufladzie zastosowano system jezdny Smartbox, który sprawia, że wysuwa się ona bardzo lekko oraz wytrzymuje obciążenie do 40 kg.

Z kolei dolna część, za drzwiami, to przestrzeń na większe przedmioty – takie jak małe AGD, serwis obiadowy czy naczynia do serwowania potraw. Półka dzieląca szafkę na dwie niezależne przegrody ułatwia utrzymanie porządku.

Wygląd szafek kuchennych jest nie mniej ważny. Szafka kuchenna o wymiarach 50 × 82 cm zachwyca stonowanym designem, który upiększy domową strefę przyrządzania posiłków. Zwróć uwagę na eleganckie, matowe wykończenie frontów zwieńczone dekoracyjną listwą. Mebel łatwo połączysz zarówno ze stylem klasycznym, jak i skandynawskim czy vintage. Doskonale komponuje się z różnymi materiałami, kolorami i dodatkami.

Szafka Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.99 kg
Do pobrania