Szafka dolna Verdi – szuflady na wszystko, co chcesz

Szuflady to jeden z najchętniej wybieranych sposobów przechowywania. Nic dziwnego – zapewniają szybki i wygodny dostęp do rzeczy, co znacznie usprawnia przyrządzanie posiłków. Praktyczną szafkę z trzema szufladami znajdziesz w rozbudowanej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi!

Szafka kuchenna o wymiarach 60 × 82 cm zapewni Ci dużo przestrzeni na kuchenne przybory. W górnej szufladzie możesz trzymać komplet sztućców i akcesoria, takie jak otwieracz, chochla, tłuczek. Dwie pozostałe szuflady są wyższe, dlatego sprawdzą się jako miejsce na patelnie i garnki. W szufladach wygodnie przechowuje się również produkty sypkie. Wszelkie mąki, płatki śniadaniowe czy przyprawy warto trzymać w szczelnych pojemnikach, dzięki czemu zachowają wszelkie walory i będą jeszcze wygodniejsze w użyciu.

Na co dzień z pewnością docenisz prowadnice z systemem Smartbox. Co on daje? Pełne wysuwanie się szuflad, cichy domyk oraz wytrzymałość na obciążenia do 40 kg.

Planując kuchenną zabudowę, nie sposób pominąć wzornictwa – w końcu szafki mają służyć przez wiele lat. Tu matowe fronty z płyty MDF urozmaica efektowna, dekoracyjna listwa. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i będzie bazą ponadczasowej aranżacji. Tego typu wykończenie możesz łączyć zarówno ze stylem klasycznym, jak i skandynawskim oraz vintage.

Do wykończenia szafki z szufladami potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 39.19 kg
Do pobrania