Szafka dolna Verdi – kuchenny pożądek

Stanowczo zbyt długie poszukiwania pasującej pokrywki do pojemnika… Znasz to? Urządź kuchnię tak, by wszystkie rzeczy miały swoje miejsce i łatwo było je znaleźć. Doskonałym połączeniem funkcjonalności i wyjątkowego stylu charakteryzuje się kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Oto jeden z jej elementów!

Szafka dolna o szerokości 80 cm jest jednym z najczęściej wybieranych mebli do kuchni. W pojemnych szufladach pomieścisz nie tylko sztućce, lecz także przybory, takie jak chochla do zupy, wałek czy ubijaczka.Zmieścisz również na komplet talerzy, garnki czy wspomniane pojemniki na żywność. System jezdny Sambox zapewnia udźwig do 25 kg i wyjątkową płynność wysuwania. W opcji dostępny jest też amortyzator cichego domyku.

Szeroka szafka z szufladami przyda się w każdej kuchni. Uniwersalność stylu zapewniają jej matowe fronty wykończone dekoracyjną listwą. Stonowany, a jednocześnie szlachetny design to patent na wnętrze, które nie wyjdzie z mody po kilku sezonach. Świetnie współgra z wieloma kolorami, wzorami i fakturami. Pasuje do wnętrz klasycznych, skandynawskich i vintage. Zadbaj o dodatki w ulubionej estetyce i nadaj indywidualny ton swojej kuchni!

Szafka Verdi o wymiarach 80 × 82 cm występuje w wersji dwudrzwiowej. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 32.69 kg
Do pobrania