Szafka dolna Verdi – kosz cargo w kompaktowej formie
 

Codzienne przygotowywanie posiłków zajmuje sporo czasu, warto więc stosować różne udogodnienia, które umilą przebywanie w kuchni. Wiele funkcjonalnych rozwiązań oferuje kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi! Jednym z nich jest wąska szafka cargo.

Nawet najmniejsza przestrzeń może być efektywnie wykorzystana, czego dowód stanowi mebel o wymiarach 15 × 82 cm. Bajecznie wygodny dostęp do zawartości szafki zapewni Ci funkcjonalny kosz cargo w kolorze antracyt. Szafka będzie dobrym miejscem na słoiki z ulubionymi przetworami, oliwę i przyprawy. W mig wyjadą z wnętrza szafki, więc nie musisz tracić czasu na ich poszukiwanie, gdy na stole stygnie obiad.

Dopełnieniem funkcjonalności jest tu modny wygląd frontów Verdi. Zostały one wykonane z płyty MDF w matowym wykończeniu urozmaiconym dekoracyjną listwą. To propozycja dla wielbicieli ponadczasowej elegancji. Tego typu szafki będą bazą klasycznej czy skandynawskiej aranżacji. Dobierz wyraziste dodatki, a wyczarujesz też klimatyczne wnętrze w stylu vintage.

Do wykończenia szafki typu cargo potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 82 cm
Waga 12.49 kg
Do pobrania