Szafka górna Iris – artykuły kuchenne w jednym miejscu

Jesteś w trakcie urządzania swojego domu? Zacznij od stworzenia aranżacji kuchni z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Linia wyróżnia się prostymi, nowoczesnymi bryłami, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Talerze małe, duże, miseczki… znowu zabrakło miejsca na talerzyki deserowe, a może chciałabyś mieć wszystkie naczynia w jednej szafce? Rozumiemy to, dlatego stworzyliśmy szafkę górną Iris o wysokości 95 cm. Sięgająca pod sufit szafka kryje w sobie 3 praktyczne półki, dzięki którym zorganizujesz przechowywane przedmioty.

Praktyczna szafka  Iris o szerokości 50 cm i wysokości 95 cm doskonale wygląda zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 45, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Możesz urządzić białą lub szarą zabudowę – wybór pozostawiamy Tobie. Pierwszy wariant łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz połączyć z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Dobierz wszystkie elementy tak, aby  stworzyły ergonomiczną przestrzeń w Twojej kuchni.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 20.15 kg
Do pobrania