Szafka górna Iris – przechowywanie pod sufitem

Zachwycając aranżacja kuchni posiada 3 cechy: jest funkcjonalna, estetyczna i wykorzystująca w pełni metraż. Z nowoczesną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris stworzysz ponadczasową i praktyczną zabudowę. Linia zachwyca prostą formą, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Zawsze ubolewasz nad tym, że przestrzeń pomiędzy szafką a sufitem jest niewykorzystana? Szafka górna Iris o wysokości 95 cm pozwoli Ci zabudować te miejsce i schować w nim to, co być może używasz sporadycznie. To dobre miejsce na termos, naczynie żaroodporne lub dekoracje ciast i ciasteczek.

Szafkę  Iris o szerokości 80 cm i wysokości 95 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości lub dwoma szafkami o szerokości 40 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 45, 50 i 60 cm.

Do Ciebie należy wybór opcji kolorystycznej. Pierwszy wariant łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Atutem kolekcji Family Line jest to, że możesz dowolnie łączyć ze sobą poszczególne elementy. Szafkę kuchenną z frontem Iris zestaw z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać kompletną i ergonomiczną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 30.45 kg
Do pobrania