Szafka kuchenna Iris – jeszcze więcej miejsca do przechowywania

Urządzając swoje mieszkanie nie sposób pominąć wyjątkowego wnętrza, jakim jest kuchnia. To w niej spotkasz się z rodziną, będziesz toczyć długie dyskusje, a przede wszystkim przygotujesz posiłki. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Iris wyróżniają się nowoczesną linią, zintegrowanymi uchwytami i szerokim wachlarzem ciekawych rozwiązań, tj. kosze cargo, markowe prowadnice oraz ociekarki.

Posiadasz już szafkę gospodarczą z linii Iris, ale brakuje Ci jeszcze jednej półki na chemię, naczynia czy innych artykułów kuchennych? Szafka- nadstawka Iris zapewni dodatkowe miejsce na gąbeczki do mycia, rękawice gumowe czy druciak kuchenny.

Szafkę o wymiarach 40x23 cm należy zestawić z szafką gospodarczą o szerokości 40 cm. Najlepiej sprawdzi się przy zastosowaniu szafek górnych o wysokości 95 cm. W ten sposób zyskasz spójną i komfortową zabudowę kuchni. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek nadstawek, to na brw.pl znajdziesz także szafkę o szerokości  60 cm.

Meble kuchenne Iris dostępne są w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz zestawić z innymi elementami linii Family Line. Baw się i twórz funkcjonalną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 23 cm
Waga 9.15 kg
Do pobrania