Szafka górna Junona Line –  dobra organizacja to podstawa

Porządek to jeden z podstawowych warunków efektywnej pracy w kuchni. Jeśli nie lubisz marnować czasu, a do tego cenisz sobie ponadczasowe rozwiązania, wybierz kolekcję mebli kuchennych Junona Line, która zachwyci Cię solidnością wykonania i modnym designem.

Szafka górna wisząca pomoże Ci w uporządkowaniu domowej apteczki, która powinna znaleźć się poza zasięgiem dziecięcych rąk. Posłuży też za organizer na talerze i talerzyki, zastawę obiadową, salaterki lub różnego rodzaju akcesoria do gotowania i pieczenia. Ukryta za frontem półka pozwoli Ci sprytnie zagospodarować wnętrze.

Szafka górna o wymiarach 50x57 cm świetnie uzupełni szafkę z dolnej zabudowy o takiej samej szerokości. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

Jeśli cenisz sobie klasyczne wzornictwo, z pewnością spodoba Ci się wygląd mebli kuchennych Junona Line. Biały korpus szafki uzupełniony jest frontem w kolorze dąb delano ciemny oraz grafitowym uchwytem. Efektowny rysunek usłojenia i minimalistyczna forma uprzyjemnią czas spędzony w kuchni.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci praktyczny podział dostępnej przestrzeni. Zobacz, co oferuje system kuchni modułowych Junona Line

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 11.2 kg
Do pobrania