Szafka górna Junona Line – Twój sposób na perfekcyjną organizację w kuchni

Kiedy w kuchni wszystko jest na swoim miejscu, Ty zyskujesz czas na oddanie się swoim ulubionym czynnościom. W sprytnej organizacji pomogą Ci meble modułowe z kolekcji Junona Line. Jej funkcjonalność pozwoli Ci na sprawną pracę w kuchni, a kojąca kolorystyka wprawi w dobry nastrój. Meble z tej kolekcji to nie tylko komplety, ale i pojedyncze moduły, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać.

Szafka górna dwudrzwiowa przyda się, jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na zestawy do parzenia herbaty, komplety filiżanek czy talerze i misy. Na dwóch szerokich półkach zmieścisz zastawę stołową, a także zapasy talerzyków, po które sięgniesz w razie odwiedzin gości. Lekko zamykane fronty ułatwią Ci wyciąganie przedmiotów, nawet jeśli w wirze przygotowań będziesz wracać po nie kilka razy.

Szeroką szafkę wiszącą o wymiarach 80x57 cm umieść w takim miejscu, by tuż pod nią znalazła się spora powierzchnia blatu. Zyskasz dużo miejsca na szykowanie popołudniowej herbaty lub wspólnego obiadu.

Stonowany dekor frontów w kolorze dąb delano jasny w naturalny sposób odwzorowuje usłojenie drewna. W połączeniu z przecinającymi fronty grafitowymi uchwytami i białym korpusem tworzy spójną całość o klasycznym charakterze.

Odkryj więcej możliwości, które oferuje system kuchni modułowych Junona Line. Zobacz, jak dopasować szafkę górną do pozostałych elementów tej samej kolekcji.

Wymiary
Głębokość 30.5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 15.99 kg
Do pobrania