Szafka górna Junona Line – Twój sposób na perfekcyjną organizację w kuchni

Kiedy w kuchni wszystko jest na swoim miejscu, Ty zyskujesz czas na oddanie się swoim ulubionym czynnościom. W sprytnej organizacji pomogą Ci meble modułowe z kolekcji Junona Line. Jej funkcjonalność pozwoli Ci na sprawną pracę w kuchni, a kojąca kolorystyka wprawi w dobry nastrój. Meble z tej kolekcji to nie tylko komplety, ale i pojedyncze moduły, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać.

Szafka górna dwudrzwiowa przyda się, jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na zestawy do parzenia herbaty, komplety filiżanek czy talerze i misy. Na dwóch szerokich półkach zmieścisz zastawę stołową, a także zapasy talerzyków, po które sięgniesz w razie odwiedzin gości. Lekko zamykane fronty ułatwią Ci wyciąganie przedmiotów, nawet jeśli w wirze przygotowań będziesz wracać po nie kilka razy.

Szeroką szafkę wiszącą o wymiarach 80x57 cm umieść w takim miejscu, by tuż pod nią znalazła się spora powierzchnia blatu. Zyskasz dużo miejsca na szykowanie popołudniowej herbaty lub wspólnego obiadu.

Stonowany dekor frontów w kolorze dąb delano jasny w naturalny sposób odwzorowuje usłojenie drewna. W połączeniu z przecinającymi fronty grafitowymi uchwytami i białym korpusem tworzy spójną całość o klasycznym charakterze.

Odkryj więcej możliwości, które oferuje system kuchni modułowych Junona Line. Zobacz, jak dopasować szafkę górną do pozostałych elementów tej samej kolekcji.

Junona Line - wymiary
Głębokość 30.5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 15.95 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa