Szafka górna z witryną Junona Line – przeszklona szafka do Twojej kuchni

Kuchnia, w której każdy dzień zaczniesz z uśmiechem nie musi być duża. Nawet posiadając niewielki aneks, możesz urządzić ją tak, by czas porannej kawy i szykowania posiłków był najprzyjemniejszym momentem w ciągu dnia. Poznaj meble z serii Junona Line, a przekonasz się, że idealna kuchnia jest na wyciągnięcie ręki.

Szafka górna z witryną to doskonały wybór, jeśli część swojej zastawy chcesz pozostawić na widoku. Umieść na półce te naczynia, które prezentują się najbardziej okazale, a zyskasz piękną dekorację kuchni. Niewielkie przeszklenie ujawni tylko to, chcesz pokazać – cała reszta zostanie ukryta za jasnymi frontami.

Gdzie ulokować szafkę górną z witryną o wymiarach 80x57 cm? Najlepiej nad szafką dolną o takiej samej szerokości lub dwiema szafkami o szerokości 40 cm.

Przeszklona szafka Junona Line, podobnie jak pozostałe meble z tej kolekcji, przyciąga wzrok modnym wykończeniem. Biały korpus uzupełniony frontem w kolorze dąb delano jasny i gładkim grafitowym uchwytem to idealny miks klasyki i minimalizmu. Więcej blasku w kuchennej aranżacji zapewni Ci dedykowana dla szafki z witryną półka szklana z oświetleniem LED. Możesz dokupić ją w opcji na brw.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kuchniach modułowych Junona Line? Odwiedź nas na brw.pl i zapoznaj się z katalogiem kuchni modułowych na każdą kieszeń.

Wymiary
Głębokość 30.5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 17.2 kg
Do pobrania