Szafka górna Junona Line – odkryj jej zastosowanie

Rodzinna kuchnia to jedyna w swoim rodzaju świątynia smaków i zapachów. Radość dla podniebienia dostarczą przygotowane z miłością potrawy. O funkcjonalność i świetny wygląd kuchni zadbają meble z kolekcji Junona Line dostępne w nowych wersjach kolorystycznych.

Szafka górna Junona Line o niewielkich gabarytach to niepozorny, ale niezwykle przydatny element zabudowy. Jeśli lubisz otaczać się modnymi akcesoriami, a w kuchni nie stronisz od kulinarnych eksperymentów, z pewnością odkryjesz jej zastosowanie. Jak ją wykorzystać? Przechowuj w niej małe, ale cenne drobiazgi: termometr kuchenny, maszynkę do ciastek, kolorowe papilotki do babeczek, aromatyczne przyprawy i dodatki, bez których nie wyobrażasz sobie obiadu. Łatwe otwieranie zapewnia wygodny system podnośników gazowych.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 30 cm może znaleźć się w kilku miejscach zabudowy. Optymalnie jest umieścić ją nad piekarnikiem, mikrofalówką lub lodówką, a także nad kuchenną płytą. Jej gabaryty pozwalają na dowolne kombinacje i otwierają przed Tobą wiele możliwości sprytnego zagospodarowania przestrzeni.

Szafka górna jest również odpowiednia do zabudowy okapu. Dedykowany okap jest dostępny w komplecie AGD w trzech kolorach. Znajdziesz go na brw.pl.

Co jeszcze wyróżnia kompaktową szafkę górną? Elegancki, stonowany front w kolorze dąb delano jasny, subtelny grafitowy uchwyt i biały korpus będący neutralną oprawą całości.

Szukasz sposobu na kuchnię według własnego pomysłu? Górną szafkę Junona Line połącz z innymi elementami kolekcji i stwórz optymalne rozwiązanie dla siebie i swojej rodziny. 

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 30 cm
Waga 7.75 kg
Do pobrania