Szafka górna Junona Line – wszytsko w porządku

Marzenie o przytulnej i jednocześnie stylowej kuchni może spełnić się za sprawą odpowiedniej zabudowy. Urządzając jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, postaw na meble z kolekcji Junona Line – system, który daje Ci możliwość rozbudowy o kolejne moduły. Ponadczasowa kolorystyka i uniwersalne rozwiązania sprawdzą się w wielu aranżacjach i w kuchniach o każdym metrażu.

Potrzebny Ci sprytny schowek na akcesoria lub lekarstwa z domowej apteczki? Tę funkcję może spełnić szafka górna Junona Line z praktycznym systemem podnośników gazowych. Niepozorny element zabudowy daje możliwość przechowywania drobnych rzeczy: papieru do pieczenia, folii aluminiowych, zapasu woreczków lub opakowań na drugie śniadanie. Jeśli nie masz w domu wielu lekarstw, z powodzeniem pomieścisz je w tego rodzaju szafce.

Niewielka szafka o wymiarach 60x30 cm może znaleźć swoje miejsce nad płytą kuchenną, lodówką lub nad większą powierzchnią blatu. Praktyczny rozwiązaniem jest umieszczenie szafki w kilku miejscach w kuchni – dzięki temu będziesz mieć łatwy dostęp do wszystkich ukrytych tam przedmiotów.

Ponadczasowa szafka optycznie powiększy wnętrze dzięki białym frontom z efektowną ramką, a klasyczny uchwyt w kształcie gałki dopełnia całości mebla. Biały korpus stanowi dla nich neutralną oprawę.

Górną szafkę Junona Line połącz z innymi elementami kolekcji Junona Line i stwórz optymalne rozwiązanie dla swojej kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30,5 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 30 cm
Waga 7.15 kg
Do pobrania