Szafka górna narożna Junona Line – sprytnie zabudowane naroże

Kuchnia z pomysłem to pomieszczenie, w którym każdy element zabudowy znajdzie swoje zastosowanie. Nie ma w niej miejsca na niewykorzystane centymetry i rozwiązania, które nie spełniają swojej funkcji. Meble z kolekcji Junona Line zadbają o to, by w Twojej kuchni wszystko znalazło się tam, gdzie powinno. Seria oferuje możliwość zamówienia gotowych kompletów lub zestawienia poszczególnych modułów w dowolnej konfiguracji.

Masz niewielką kuchnię i chcesz zyskać dodatkową przestrzeń przechowywania? Pomoże Ci w tym szafka górna narożna, w której zmieścisz naczynia, zapasy herbat, kawy czy innych produktów sypkich. Dzięki sprytnemu zagospodarowaniu naroża, możesz zgromadzić więcej akcesoriów lub poszaleć na sezonowych wyprzedażach bez obaw o brak miejsca na upolowane skarby.

Szafka narożna Junona Line ma wymiary 60x60x57 cm, co sprawia, że znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

Jeśli zależy Ci na urządzeniu ponadczasowej kuchni, z pewnością docenisz stonowaną kolorystykę mebli kuchennych Junona Line. Zobacz, jaki efekt daje połączenie białych korpusów z frontem jasny szary połysk, całości dopełnia kontrastowy uchwyt.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania. Poznaj zalety kuchni modułowych Junona Line i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 57 cm
Waga 17.05 kg
Do pobrania