Szafka wisząca Sole – naroże zabudowane aż do sufitu

Kuchnia jest miejscem codziennych kulinarnych zmagań, dlatego warto zaprojektować ją by była maksymalnie ergonomiczna. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole, która wyróżnia się nowoczesnym wyglądem (lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty) oraz praktycznymi rozwiązaniami (kosze cargo, ociekarki, itd.).

Wszyscy wiemy, jakie problematyczne są narożniki we wnętrzu. Jeżeli chcesz je praktycznie zabudować, to z pomocą przychodzi szafka górna narożna Sole. Możesz w niej przechowywać wszystko to, czego potrzebujesz. Utrzymanie porządku w naczyniach, przyprawach i innych kuchennych akcesoriach zapewniają 3 praktyczne półki.

Szafka wisząca Sole ma wymiary 60x95x30 cm i może zabudować naroże o wymiarach 60x60 cm. Dopasuj ją do szafek dolnych o tej samej szerokości. W zawieszeniu na odpowiedniej wysokości pomogą 2 regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Nowoczesna szafka kuchenna Sole występuje w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59.6 cm
Wysokość 94.6 cm
Waga 32.8 kg
Do pobrania