Szafka wisząca Sole L6 - górny narożnik kuchni

Podczas gotowania często błądzisz po kuchni szukając odpowiednich akcesoriów kuchennych lub naczyń? Stwórz komfortową zabudowę z linią mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6. Wyróżniająca się nowoczesnymi, gładkimi frontami linia zawiera także szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak kosze cargo czy ociekarki w standardowym wyposażeniu.

Posiadasz narożnik, który chciałabyś praktycznie zabudować? Z pomocą przychodzi szafka wisząca Sole L6, która idealnie sprawdzi się w narożu o wymiarach 60x60 cm. W ten sposób zyskujesz miejsce do przechowywania kawy, herbaty, mąki, cukru lub naczyń.

Szafka kuchenna górna ma wymiary 60x72x30 cm, dzięki czemu sprawdzi się z szafką dolną o tej samej szerokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach.

Wybierając kolorystykę mebli, możesz zmienić charakter wnętrza. W tym przypadku korpus w kolorze czarnym połączono z frontem w kolorze dąb halifax natura.

Nowoczesna szafka kuchenna Sole L6 występuje w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Zaplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 72 cm
Waga 27.02 kg
Do pobrania