Szafka wisząca Sole L6 naroże zabudowane aż do sufitu

Kuchnia jest miejscem codziennych kulinarnych zmagań, dlatego warto zaprojektować ją by była maksymalnie ergonomiczna. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6, która wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz praktycznymi rozwiązaniami (kosze cargo, ociekarki, itd.).

Wszyscy wiemy, jakie problematyczne są narożniki we wnętrzu. Jeżeli chcesz je praktycznie zabudować, to z pomocą przychodzi szafka górna narożna Sole L6. Możesz w niej przechowywać wszystko to, czego potrzebujesz. Utrzymanie porządku w naczyniach, przyprawach i innych kuchennych akcesoriach zapewniają 3 praktyczne półki.

Szafka wisząca Sole L6 ma wymiary 90x72x40 cm i pomoże sprytnie zabudować naroże. Dopasuj szafekę dolną DNW-90/82-L/P oraz górną G-50/72-P, dzięki czemu zagospodarujesz narożnik o wymiarach 90x90 cm.

Stonowana, nowoczesna zabudowa? Z linią mebli Sole L6 to możliwe! Nowoczesna szafka kuchenna Sole L6 występuje z czarnym korpusem i frontem w kolorze dąb halifax natura. Dodatkowo szafka posiada drzwi z możliwością otwierania w prawo (tutaj) i lewostronnej.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72 cm
Waga 27.29 kg
Do pobrania