Szafka wisząca Sole L6 - naroże zabudowane aż do sufitu

Kuchnia jest miejscem codziennych kulinarnych zmagań, dlatego warto zaprojektować ją by była maksymalnie ergonomiczna. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6, która wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz praktycznymi rozwiązaniami (kosze cargo, ociekarki, itd.).

Wszyscy wiemy, jakie problematyczne są narożniki we wnętrzu. Jeżeli chcesz je praktycznie zabudować, to z pomocą przychodzi szafka górna narożna Sole L6. Możesz w niej przechowywać wszystko to, czego potrzebujesz. Utrzymanie porządku w naczyniach, przyprawach i innych kuchennych akcesoriach zapewniają 3 praktyczne półki.

Szafka wisząca Sole L6 ma wymiary 60x95x30 cm i może zabudować naroże o wymiarach 60x60 cm. Dopasuj ją do szafek dolnych o tej samej szerokości. W zawieszeniu na odpowiedniej wysokości pomogą 2 regulowane zawieszki.

Fronty w kolorze dąb halifax natura zestawiono z korpusem w kolorze czarnym. Takie wybarwienie sprawdzi się w niewielkim metrażu optycznie go powiększając.

Nowoczesna szafka kuchenna Sole L6 występuje w wersji prawo i lewostronnej (tutaj) i posiada stylowy, czarny uchwyt. Rozplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 95 cm
Waga 32.85 kg
Do pobrania