Szafka wisząca Semi Line – naroże dobrze zagospodarowane

Możesz stworzyć stylową, ergonomiczną lub funkcjonalną zabudowę kuchni. Ale po co wybierać? Wszystkie te cechy kryje w sobie kolekcja mebli kuchennych Semi Line. Linia wyróżnia się frontami typu ramiak, małymi uchwytami i możliwością rozbudowy o kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.

Jak zwiększyć możliwości zabudowy kuchennej? To proste! Szafka górna narożna Semi Line tworzy dodatkowe miejsce do przechowywania w często niezagospodarowanym narożniku wnętrza. Przeszklony front i 2 praktyczne półki to idealne miejsce na szklanki, kieliszki i talerze.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm zabuduje naroże o wymiarach 60x60 cm. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym).

Fronty w chłodnym odcieniu grafit oprawiono w korpus w ciepłej kolorystyce dąb Reveal. Taki kontrast sprawdzi się w  nowoczesnych i loftowych aranżacjach wnętrz. Podobnie kontrastuje mleczne szkło, lekko przezierne.

Uchwyt typu gałka zapewnia łatwy dostęp do zawartości szafki, przełamuje fronty typu ramiak i podkreśla ich styl.

Szafka kuchenna Semi Line jest jednym z wielu modułów kolekcji. Wykorzystaj wszystkie elementy kolekcji Semi Line i  zaprojektuj zabudowę dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59.6 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 27.1 kg
Do pobrania