Szafka wisząca Sole L6 - przeszklona zabudowa kuchennego narożnika

W kuchni wszystko ma swoje miejsce, dlatego tak łatwo nam się w niej poruszać podczas codziennego przygotowywania posiłków. Stwórz komfortową zabudowę z linią mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6. Nowoczesne, gładkie fronty, zintegrowany uchwyt oraz ciekawe funkcjonalności w standardzie (kosze cargo, ociekarka) wyróżniają ją na tle innych.

Praktyczną zabudowę narożnika zapewnia szafka wisząca Sole L6, z przeszklonym frontem oraz smukłym, czarnym uchwytem. To doskonale miejsce na zastawę obiadową, kieliszki, szklanki i kubki. Równie dobrze sprawdzi się w przechowywaniu przypraw i zupek instant.

Witryna kuchenna górna ma wymiary 60x72x30 cm, zabuduje naroże i sprawdzi się z szafką dolną o tej samej szerokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach.

Niewielkie pomieszczenie możesz łatwo optycznie powiększyć wybierając nasze szafki kuchenne. Korpus w kolorze czarnympołączono z frontem w kolorze dąb halifax natura.

Nowoczesna witryna kuchenna Sole L6 występuje w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania