Szafka wisząca Sole – górna zabudowa kuchni

Czas na kuchenne rewolucje? Przygotuj plan zaaranżowania kuchni, który uwzględnia Twoje potrzeby i możliwości wnętrza. Wybierz ponadczasowe meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Sole, dzięki którym możesz przez długi czas cieszyć się modnym wnętrzem. Linia wyróżnia się gładkimi frontami, subtelnymi uchwytami i dostępnymi w standardzie akcesoriami, takimi jak kosze cargo, ociekarki i szuflady z systemem Sambox i Smartbox.

Szafka kuchenna górna to miejsce, w którym najczęściej przechowujemy szklanki, kubeczki, kieliszki, a zdarza się, że produkty spożywcze, takie jak kawę, herbatę, kasze i ryż. Jaki masz pomysł na zagospodarowanie szafki z 1 półką?

Jak dopełnić zabudowę wnętrza? Wykorzystując kompaktową szafkę wiszącą Sole o wymiarach 30x57 cm, którą możesz zawiesić nad szafką dolną o podobnej szerokości. Taka pojemność zapewni optymalną przestrzeń do przechowywania tego, co chcesz mieć na wysokości oczu.

Korpus w kolorze biały alpejski otacza gładki front w kolorze biały połysk (lakier). Brak uchwytu jest pozorny – ten zintegrowany z krawędzią frontu ułatwi dostęp do zawartości mebla. Szafka wyposażona w 2 regulowane zawieszki.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Sole - wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 57 cm
Waga 9.65 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Grupa Sole