Szafka dolna Sole L6 – kuchnia na Twoich zasadach

Kuchnia rządzi się swoimi prawami. Dlatego funkcjonalność stoi tutaj ponad wyglądem. Ale czy nie można mieć jednego i drugiego? Linia mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6 udowadnia, że wszystko jest możliwe! Ponadczasowe fronty będą cieszyły oko przez wiele lat, podobnie jak akcesoria w standardowym wyposażeniu (kosze cargo, ociekarka).

Szafka dolna z 2 szufladami to idealne miejsce na sztućce, talerze, miski, deski do krojenia, garnki lub urządzenia elektryczne, takie jak blender czy mikser. Równie dobrze sprawdzi się w przechowywaniu suchej żywności takiej jak makarony, ryże, kasze i mąka. Szuflady o zróżnicowanej wysokości i pojemności dają Ci pełną swobodę przechowywania tego, co chcesz mieć pod ręką.

Zastosowany system jezdny szuflad Sambox sprawia, że dostęp do zawartości jest szybki i bezproblemowy. Szuflady wysuwają się równomiernie mimo obciążenia do 25 kg.

To wszystko opakowane w nowoczesną stylistykę. Prosty, geometryczny korpus o wysokości 82cm, szerokości 80 cm towarzyszy gładkim frontom wykończonych stylowym, czarnym uchwytem.

Szafka Sole L6 stanowi połączenie frontów w kolorze dąb halifax naturalny z korpusem w stonowanej czerni. Połaczenie drewna i czerni optycznie powiększy wnętrze i da możliwości ożywienia go za pomocą kolorowych dodatków.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 31.85 kg
Do pobrania