Szafka wisząca Sole L6 – na wysokości oczu

Kuchnia musi być funkcjonalna i stylowa – to połączenie sprawi, że będziesz chętniej spędzać w niej czas. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 charakteryzuje się frontami, które oddają nowoczesny charakter, a także czarnym uchwytem, regulowanymi zawieszkami i nóżkami oraz dodatkowe akcesoria w standardzie (kosze cargo, ociekarki, itd.)

Znasz zasadę w sklepie, aby wystawiać konkretny produkt na wysokości oczu, bo to właśnie tutaj skupia się największa uwagę podczas zakupów? Podobna zasada sprawdza się w domu. W górnej szafce Sole L6 z 2 półkami możesz poukładać to, po co sięgasz najczęściej – szklanki, kubki, makaron, kawa?

Szafka kuchenna wisząca Sole L6 ma wymiar 30x72 cm, dzięki czemu zmieści wszystko to, co chcesz – od kieliszków, szklanek i kubeczków, aż po suchy prowiant jak mąka, makarony i kasze. Możesz zawiesić ją nad odpowiadająca jej wymiarom szafką dolną (o szerokości 30 cm) lub dołączyć do narożnika górnego.

Korpus w kolorze czarnym jest ramą dla nowoczesnego, gładkiego frontu w kolorze dąb halifax natura. Smukły, czarny uchwyt ułatwi dostęp do zawartości mebla. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania