Szafka wisząca Sole L6 – przechowywanie na wysokości

Spośród wielu pomieszczeń w domu, to właśnie kuchnia jest tym, w którym najbardziej liczy się ergonomia. Dlatego zwróć uwagę na wyposażenie, które podnosi komfort użytkowania tej przestrzeni. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 zachwyca nowoczesną formą i wyposażeniem w standardzie (kosze cargo, ociekarka).

Szafka górna Sole L6 to idealne miejsce na przedmioty codziennego użytku. Możesz je poukładać na 3 praktycznych półkach, które ułatwią organizację. W zasięgu ręki ustaw talerze, szklanki lub miseczki. Na wyższych półkach umieść te rzeczy, po które sięgasz raz na jakiś czas, np. podczas świąt.

Mebel o wymiarach 45x95 cm możesz wypełnić dowolnymi produktami aż po sufit. Taka zabudowa sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, w których każdy centymetr do wykorzystania jest na wagę złota. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm – możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawkę (NO-40/23 lub NO-60/23). Taka zabudowa pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej. Szafkę kuchenną wiszącą zamontujesz na regulowanych zawieszkach.

Jak wizualnie powiększyć wnętrze? Najlepiej sprawdzi się tutaj jednolite wybarwienie mebli kuchennych. W linii Sole L6 fronty w kolorze dąb halifax natura zestawiono z korpusem w kolorze czarnym.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 95 cm
Waga 19.35 kg
Do pobrania