Szafa wisząca Sole L6 – naczynia kuchenne we jednym miejscu

Lubisz gotować? A może właśnie wręcz przeciwnie? Dobrze zorganizowana kuchnia ułatwi gotowanie na tyle, że polubi to nawet osoba dotychczas żywiąca się dietą pudełkową. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Sole L6 wyróżniają się stylowymi frontami i szerokim wachlarzem akcesoriów w standardzie (kosze cargo, ociekarka).

Szafka górna Sole L6 tworzy idealne miejsce na szklanki i kubki, talerze i miseczki lub kieliszki i pucharki do lodów. Uporządkowanie tych rzeczy ułatwią 3 półki, które możesz przeznaczyć na osobne kategorie produktów. Na najwyższej ustaw te przedmioty, które używasz rzadko lub sezonowo.

Sięgająca aż po sufit szafka kuchenna wisząca ma wymiary 50x95 cm. Dzięki temu zmieścisz w niej naprawdę dużo przedmiotów, które warto mieć w zasięgu ręki. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm – możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawkę (NO-40/23 lub NO-60/23). Możesz zamontować ją na regulowanych zawieszkach.

Zwróć uwagę na stonowane połączenie korpusu w kolorze czarnym i frontów w kolorze dąb halifax naturalny, które zwieńczone są smuklym uchwytem w czarnym kolorze. Dzięki temu połączeniu kuchnia będzie jaśniejsza i zyska wizualnie na metrażu.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 95 cm
Waga 20.59 kg
Do pobrania