Szafka wisząca Sole L6 - szeroka i praktyczna

Z myślą o wielbicielach gotowania i smakoszach stworzyliśmy nowoczesną linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. To w niej przeplata się elegancja wykończenia z funkcjonalnymi rozwiązaniami dostępnymi w standardzie (kosze cargo, ociekarki itd.)

Szafka górna Sole L6 to sprawdzone miejsce na szklanki, kubki i kieliszki, ale także talerze, miseczki i salaterki. Znamy też takich, którzy przechowują w niej przyprawy i zupki instant. A Ty, co w niej schowasz?

Mebel kuchenny o wymiarach 60x72 cm doskonale dopełni szafkę dolną o tych samych wymiarach (szerokość). Umieszczone w nim 2 półki pozwolą na uporządkowanie przechowywanych w nim rzeczy. Mebel posiada regulowane zawieszki.

Ciepła drewniana, stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole L6 to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych. Ponadczasowe fronty podkreślają smukłe uchwyty, które nadają nowoczesny styl szafki kuchennej.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania