Szafka wisząca Sole L6 naroże zabudowane aż do sufitu

Kuchnia jest miejscem codziennych kulinarnych zmagań, dlatego warto zaprojektować ją by była maksymalnie ergonomiczna. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6, która wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz praktycznymi rozwiązaniami (kosze cargo, ociekarki, itd.).

Wszyscy wiemy, jakie problematyczne są narożniki we wnętrzu. Jeżeli chcesz je praktycznie zabudować, to z pomocą przychodzi szafka górna narożna Sole L6. Możesz w niej przechowywać wszystko to, czego potrzebujesz. Utrzymanie porządku w naczyniach, przyprawach i innych kuchennych akcesoriach zapewniają 3 praktyczne półki.

Szafka wisząca Sole L6 ma wymiary 80x95x35 cm i pomoże sprytnie zabudować naroże. Dopasuj ją do szafek dolnych o tej samej szerokości. W zawieszeniu na odpowiedniej wysokości pomogą 2 regulowane zawieszki.

Stonowana, nowoczesna zabudowa? Z linią mebli Sole L6 to możliwe!

Nowoczesna szafka kuchenna Sole L6 występuje z czarnym korpusem i frontem w kolorze dąb halifax natura. Dodatkowo szafka posiada drzwi z możliwością otwierania w prawo (tutaj) i lewostronnej.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 95 cm
Waga 30.41 kg
Do pobrania