Szafka wisząca Sole L6 - dopełnienie zabudowy kuchni

Podczas gościny i na co dzień dobrze zaprojektowana kuchnia ułatwia gotowanie i jej późniejsze sprzątanie. W projektowaniu pomoże architekt, a my zapewniamy doskonałe meble kuchenne z linii Family Line z frontem Sole L6. Wyróżniają się gładkimi frontami ze stylowym, czarnym uchwytem oraz koszami cargo, ociekarkami i innymi rozwiązaniami, które otrzymujesz w standardzie.

Przechowywanie pucharków na lody lub produktów sypkich, takich jak makarony, kasze czy ryż, będzie teraz o wiele prostsze. W szafce górnej Sole L6 z uchylanym frontem możesz mieć to wszystko w zasięgu ręki. Niewielka szafka daje Ci możliwość wydzielenia miejsca na określone przedmioty kuchenne.

Mebel o wymiarach 50x36x30 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości (50 cm) dzięki czemu stworzysz spójną zabudowę. W umieszczeniu szafki na wybranej wysokości sprawdzą się 2 regulowane zawieszki.

Nowoczesna szafka kuchenna Sole L6 wyróżnia się frontem w kolorze dąb halifax natura i korpusem w kolorze czarnym. Takie wybarwienie sprawdzi się w niewielkim metrażu optycznie go powiększając.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 36 cm
Waga 8.95 kg
Do pobrania