Szafka wisząca Sole L6 - sprawdzone miejsce do przechowywania

Kuchnia to miejsce eksperymentów kulinarnych, ale nie warto ryzykować eksperymentami jeżeli chodzi o umeblowanie wnętrza. Postaw na sprawdzoną i cenioną kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. Nowoczesna linia wyróżnia się frontami z ozdobnymi uchwytami i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo i ociekarki dostępne w standardzie.

Jak stworzyć funkcjonalną zabudowę? Szafka górna z uchylnym frontem sprawdzi się zwłaszcza zawieszona wysoko, wówczas zyskujesz łatwiejszy dostęp do jej zawartości. Wiesz już co w niej postawisz? Jeżeli nie, to podajemy kilka przykładów: pucharki na lody, rzadko używany sprzęt AGD.

Mebel o wymiarach 60x36x30 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości (60 cm), dzięki czemu stworzysz spójną zabudowę. Możesz zawiesić szafkę nad płytą grzewczą lub kuchenką. W umieszczeniu szafki na wybranej wysokości sprawdzą się 2 regulowane zawieszki.

Nowoczesna szafka kuchenna Sole L6 łączy front w kolorze dąb halifax natura z korpusem w kolorze czarnym. Takie połączenie sprawdzi się w niewielkim metrażu optycznie go powiększając.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 36 cm
Do pobrania