Szafka nadstawka Sole L6 – dopełnienie szafki gospodarczej

Sypialnia, salon i przedpokój już umeblowane i została tylko kuchnia? Pamiętaj, że to w niej przygotowujesz codziennie posiłki, dlatego musi być funkcjonalna i praktyczna. Taką zabudowę stworzysz dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. Wyróżniają ją nowoczesne fronty, stylowe uchwyty i wyposażenie w standardzie (kosze cargo, ociekarki itd.).

Twoja szafka gospodarcza wydaje się być niepełna? Może brakuje jej uzupełnienia w postaci szafki – nadstawki Sole L6, w której możesz przechowywać dowolne przedmioty tak, aby mieć je na wyciągnięcie ręki. To dobre miejsce na gąbeczki do mycia, rękawice gumowe czy druciak kuchenny.

Szafkę o wymiarach 60x23 cm należy zestawić z szafką gospodarczą o szerokości 60 cm. W ten sposób zyskasz spójną i komfortową zabudowę kuchni.

Nowoczesna nadstawka kuchenna Sole L6 wyróżnia się korpusem w kolorze czarnym i frontem w kolorze dąb halifax natura. Takie jasne wybarwienie sprawdzi się w niewielkim metrażu optycznie go powiększając.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 23 cm
Waga 12.35 kg
Do pobrania