Szafka wisząca Sole L6– pojedyncza szafka górna

Nowoczesna kuchnia wymaga innowacyjnych rozwiązań, dlatego z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6. To w niej doskonały styl splata się z funkcjonalnością (kosze cargo, ociekarki w standardzie).

Potrzebujesz miejsca do przechowywania? W tej roli sprawdzi się idealnie szafka kuchenna wisząca Sole L6. Możesz w niej schować makarony, kasze, ryż, ale także naczynia, leki lub przyprawy – co tylko zechcesz i potrzebujesz mieć pod ręką.

Szafka górna o wymiarach 45x72 cm, wyposażona w 2 półki sprawdzi się w przechowywaniu dowolnych przedmiotów. Szafkę możesz zamontować na regulowanych zawieszkach.

Połączenie korpusu w kolorze czarnym oraz frontów w kolorze dąb halifax natura pozwoli Ci optycznie rozjaśnić wnętrze, a zatem je powiększyć. Otwieranie szafki ułatwia stylowy uchwyt w kolorze czarnym.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

 

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania