Szafka górna Top Line – dodatkowe miejsce do przechowywania

Jak stworzyć kompleksową, funkcjonalną i stylową zabudowę kuchni? To łatwiejsze niż myślisz. Wykorzystaj w tym celu nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Zostało kilka sprzętów małego AGD do schowania? A może rzadko używana zastawa stołowa? Szafka górna Top Line sprawdzi się jako schowek na rzadko używane, ale jednak niezbędne przedmioty kuchenne. Możesz ją zawiesić nad lodówką lub szafką pod zabudowę piekarnika. Uchylny front zapewni Ci łatwy dostęp do zawartości mebla.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 36 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. Potrzebujesz innego rozmiaru? W ofercie mamy także szafki o szerokości 50 cm i 80 cm.

Do wyboru masz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zawieś w towarzystwie innych modułów kolekcji Family Line. Zestaw je tak, aby stworzyć spójną i w pełni funkcjonalną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 35,8 cm
Waga 10.05 kg
Do pobrania