Szafka górna Top Line – kompaktowe przechowywanie

W organizacji kuchni postaw na jej styl oraz funkcjonalność. Te połączenie znajdziesz w nowoczesnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Linia charakteryzuje się prostym designem i lakierowanymi frontami, a także ciekawymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Potrzebujesz miejsca na przechowywanie drobnych przedmiotów kuchennych? Znamy te potrzeby, dlatego stworzyliśmy niewielką, ale pojemną szafkę górną Top Line. To ona tworzy przestrzeń dla wykałaczek, zapalarki, ściereczek czy ozdób cukierniczych.

Szafka o szerokości 30 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką o podobnej szerokości. Jej wysokość pozwala na klasyczną zabudowę, gdzie pozostaje kilka centymetrów przestrzeni podsufitowej do wykorzystania, może na wazon? 

Szafka dostępna w wersji lewostronnej  i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych szafki Top Line. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski  i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line jest częścią kolekcji Family Line. Dobierz do niej pozostałe elementy linii - ciesz się spójną i funkcjonalną zabudową kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 11.9 kg
Do pobrania