Szafka górna Top Line – zabudowa mikrofali

Ulubione danie? Coś z kuchni włoskiej, francuskiej, a może polskiej? Eksperymentuj w kuchni, baw się smakami, zapachami i podaniem potraw. W ich przygotowywaniu pomoże ergonomicznie zaprojektowana kuchnia. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line do zabudowy mikrofalówki w sprytny sposób pozwoli Ci wizualnie ukryć sprzęt AGD. Łatwy dostęp do podgrzewanych potraw, a przy tym utrzymanie spójnej zabudowy. Do wykorzystania masz także szafkę ukrytą za uchylanym frontem.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości, a jednocześnie zabuduje mikrofalę w standardowym rozmiarze (sprzęt AGD wliczony w cenę). Model kuchni mikrofalowej firmy Whirpool AMW 442/NB (wym. szer./wys./gł. : 59,5 x 38,2 x 32 cm) .

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji, tworząc tym samym zachwycające połączenia i funkcjonalną zabudowę. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 32.35 kg
Do pobrania