Szafka górna Verdi – wykorzystaj wysokość wnętrza

Przed Tobą urządzenie kuchni? Zastanawiasz się, co zrobić, by była w pełni funkcjonalna? Postaw na wielość rozwiązań dostępnych w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Znajdziesz tu różnorodne bryły, które pozwolą Ci stworzyć wnętrze skrojone na miarę!

Szafka wisząca o wymiarach 50 × 95 cm sięgnie aż do sufitu, więc będzie dobrym sposobem na wykorzystanie wysokości pomieszczenia. Doskonale też łączy się z szafką dolną Verdi tej samej szerokości. Mebel kryje w sobie 3 praktyczne półki, które ułatwią Ci organizację przestrzeni. Możesz przechowywać na nich elementy zastawy albo produkty spożywcze. Dwie najwyżej położone przegródki warto przeznaczyć na rzeczy, po które sięgasz rzadziej – na przykład paterę na ciasto i pucharki do lodów. Niższe będą dobre na przedmioty codziennego użytku. Nie martw się o montaż – zadanie usprawnią regulowane zawieszki.

Zabudowa kuchni za pomocą szafek Verdi pozwoli Ci urządzić ponadczasowe wnętrze. Front został zrobiony z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu. Uroku dodaje mu efektowna, dekoracyjna listwa. Szlachetne wzornictwo sprawdzi się w stylu klasycznym. Jest jednak na tyle uniwersalne, że z łatwością dopasujesz do niego dodatki w swojej ulubionej estetyce, tworząc kuchnię w stylu skandynawskim lub vintage.

Szafka górna Verdi występuje w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 21.66 kg
Do pobrania