Szafka górna Verdi – praktyczna nadstawka

Jaka powinna być Twoja wymarzona kuchnia? Ergonomiczna, funkcjonalna, a do tego piękna? Nie musisz dłużej szukać! Idealną odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Jednolita powierzchnia frontów sięgająca do sufitu daje wrażenie większego porządku. To również bardzo praktyczne rozwiązanie – maksymalnie wykorzystasz wysokość pomieszczenia. Szafka górna o wymiarach 40 × 23 cm stanowi uzupełnienie szafki gospodarczej o szerokości 40 cm. Umieszcza się ją na wysokiej zabudowie (207 cm) przy jednoczesnym wykorzystaniu szafek wiszących o wysokości 95 cm. Wygodny dostęp do zawartości szafki zapewnia uchylny front.

Co możesz przechowywać w szafce typu nadstawka? To odpowiednie miejsce na przykład na środki czystości lub lekarstwa – te warto umieścić poza zasięgiem dzieci.

Nadstawka Verdi dopełni elegancką zabudowę kuchenną. Front zrobiono z trwałej płyty MDF o matowym wykończeniu, zwieńczonym dekoracyjną listwą. Tego typu wzornictwo to najlepszy pomysł na kuchnię, która posłuży przez lata. Dobrze łączy się z drewnem, cegłą, kamieniem, współgra z najróżniejszymi dodatkami. Dlatego może być podstawą kuchni klasycznej, skandynawskiej czy vintage.

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 23 cm
Waga 9.43 kg
Do pobrania