Szafka górna Verdi – praktyczna obudowa mikrofalówki

Sprzęt AGD sprytnie wkomponowany w kuchenną zabudowę tworzy we wnętrzu poczucie harmonii. Idealnym miejscem na mikrofalę będzie szafka górna wchodząca w skład kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka wisząca pod zabudowę mikrofali ma wymiary 60 × 72 cm, więc zmieści się nawet w mniejszym metrażu. W cenie mebla jest mikrofalówka marki Whirpool – model AMW490/Ix (wym. wys./szer./gł.: 38,2/59,5/32 cm). Kompletny zestaw pozwoli Ci zaoszczędzić czas na poszukiwanie odpowiedniego modelu. Szafka wyposażona została w regulowane zawieszki, które znacznie ułatwiają powieszenie jej na dogodnej wysokości.

Poza miejscem na sprzęt znalazła się tu również przestrzeń do przechowywania. Szafka za uchylnym frontem przyda się na kuchenne przybory, takie jak foremki do ciasteczek czy papier do pieczenia.

Mebel stanowi estetyczne wykończenie zabudowy za sprawą frontu z płyty MDF o matowym wykończeniu. Kropką nad i jest tu dekoracyjna listwa, nadająca linii Verdi unikatowy charakter. Tego typu szafki sprawdzą się w aranżacji klasycznej, skandynawskiej bądź vintage. Dobrze komponują się z drewnem, cegłą i metalowymi elementami. Uniwersalne wzornictwo to najlepszy pomysł na kuchnię na lata. Wystarczy tylko zmienić dodatki, by zupełnie zmieniła swoje oblicze.

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.