Szafka górna Verdi z ociekarką – jeszcze więcej miejsca na czyste naczynia

Nie wszystkie naczynia i przybory kuchenne można myć w zmywarce. Te, które wymagają mycia ręcznego, warto umieścić w pierwszej kolejności w praktycznej szafce z ociekarką. Dzięki temu nie musisz ich od razu wycierać, a poza tym nie będą zabierać miejsca na blacie. Szafka dostępna jest w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka wisząca o wymiarach 80 × 95 cm to idealne dopełnienie szafki pod zlew tej samej szerokości, tworzące praktyczną strefę zmywania. Wygodnie odłożysz tu świeżo umyte naczynia, dzięki czemu kuchnia będzie wyglądać na bardziej estetyczną i uporządkowaną. Ociekarka stanowi integralną część szafki, nie musisz za nią dopłacać. Do dyspozycji masz także praktyczną półkę. Montaż szafki na ścianie ułatwią Ci regulowane zawieszki.

Dwudrzwiowa szafka z ociekarką to obok funkcjonalności również niesamowity design. Fronty są zrobione z trwałej płyty MDF o matowym wykończeniu urozmaiconym dekoracyjną listwą. Dzięki temu zabudowa Verdi stanowi rozwiązanie na długie lata – harmonijnie łączy się z najróżniejszymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak drewno czy cegła. W jakim stylu się sprawdzi? Niejednym! Będzie bazą aranżacyjną dla wnętrza w stylu klasycznym, skandynawskim lub vintage. Dobierz wyraziste dodatki i kreuj wnętrze zgodnie z własnym gustem!

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 26.24 kg
Do pobrania