Szafka wisząca Sole L6 - stylowa oprawa okapu

Zdrowe śniadania, pożywne obiady i przekąski; to wszystko przygotujesz szybko i sprawnie dzięki praktycznej i funkcjonalnej zabudowie kuchni. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 wyposażona w lakierowane fronty i zintegrowane uchwyty zachwyca przez wiele lat. Poza tym jej standardowe wyposażenie: kosze cargo i ociekarki podnosi jej funkcjonalność.

W szafce pod zabudowę okapu możesz przechowywać dowolne przedmioty, najlepiej te, po które sięgasz rzadko. Może to być doskonały magazynek na zapalarkę, zapałki lub gąbeczki do mycia naczyń. Masz już pomysł co chciałabyś w niej schować?

Szafka Sole L6 o wymiarach 60x68x30 cm pozwoli zabudować okap o większej wysokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach. Okap z wysuwanym panelem jest w cenie szafki.

Połączenie kolorystyczne frontów w kolorze dąb halifax natura i korpusu w kolorze czarnymsprawdzi się w każdym wnętrzu.

Nowoczesna szafka okapowa jest dostępna z okapem w kolorze białym(tutaj), czarnym i srebrnym. Wybór idealnego wariantu pozostawiamy Tobie.

Szafka na okap występuje w 3 wersjach do wyboru: z frontem uchylanym do góry, otwieranym lewostronnie (tutaj) lub prawostronnie.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 68 cm
Waga 23.12 kg
Do pobrania