Szafka wisząca Semi Line – ekspozycja w zaciszu kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym spotykają się ci gotujący, i ci smakujący. Warto aby zabudowa odpowiadała potrzebom jednych i drugich. Taką aranżację stworzysz z pomocą kolekcji mebli kuchennych Semi Line. Linia cechuje się prostą budową, frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Szafka wisząca Semi Line z frontem typu witryna stanie się wyjątkową ekspozycją na rodzinną porcelanę, przekazywaną z pokolenia na pokolenia. Za przeszklonym frontem możesz ustawić także szkło, np. kieliszki, pucharki do lodów, ozdobną misę i talerzyki deserowe.

Szafka o szerokości 40 cm i wysokości 72 cm uzupełni szafkę dolną o takiej samej szerokości. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym). W ofercie znajdziesz witrynę o szerokości 60 cm i 45 cm.

Na uwagę zasługuje stylowe i nieoczywiste połączenie kolorystyczne korpusu w kolorze ciepłego dąb Reveal i frontu w zimnym odcieniu grafit. Taka kolorystyka wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.  Wykorzystano tutaj mleczne szkło, lekko przezierne, które świetnie kontrastuje z frontem.

Łatwe użytkowanie mebla to zasługa uchwytu typu gałka. Ten niepozorny detal stanowi ozdobę frontów typu ramiak.

Szafkę kuchenną Semi Line łącz z pozostałymi elementami kolekcji Semi Line tak, aby uzyskać maksymalnie ergonomiczną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 14.5 kg
Do pobrania