Szafka wisząca Sole L6 - przechowywanie za szklanym frontem

Kuchnia jest miejscem szczególnym, to tu przygotowujesz posiłki nie tylko dla siebie, ale też dla rodziny i przyjaciół. Warto by ta przestrzeń sprzyjała eksperymentom kulinarnym i realizacji sprawdzonych przepisóww na co dzień i w dni szczególne. Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 cechuje się ponadczasowymi frontami, czarnymi uchwytami i ociekarką, koszami cargo i innym wyposażeniem w standardzie.

Szafka z przeszklonym frontem to doskonałe miejsce na szklanki, kubki czy kieliszki. Równie dobrze możesz ustawić w niej zastawę stołową, która będzie doskonale prezentowała się za nowoczesnym frontem.

Nowoczesna, dwudrzwiowa szafka kuchenna Sole L6 zapewnia Ci wygodny dostęp do zawartości. Sięganie po talerze i szklanki jest bezpieczniejsze. Zmieścisz wszystko dzięki dużym wymiarom szafki, równym 80x72 cm. Możesz zawiesić ją na 2 regulowanych zawieszkach.

Korpus w kolorze czarnym i front w kolorze dąb halifax natura - szafka górna witryna Sole L6 łączy w sobie wszystko to, czego potrzebujesz by stworzyć spójną i elegancką zabudowę kuchni.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania