Szafka wisząca Sole L6 - dwa uchylane fronty

Zbliżają się święta, a Ty robisz listę planowanych wypieków? Ciągle zmieniasz zdanie co do sałatek i przygotowanych potraw? Co do tego możesz zmieniać zdanie, ale jest jedna pewna rzecz w Twojej kuchni; jej zabudowa z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. Nowoczesne, uniwersalne szafki z frontami i praktyczne rozwiązania sprawią, że gotowanie będzie łatwiejsze.

Szafka kuchenna górna z 2 frontami uchylanymi (jeden z nich to witryna) to rozwiązanie doskonałe podczas przechowywania plastikowych pojemników na żywność, makaronów, kasz, ryżu, a także bakalii. Dwa uchylane do górny fronty sprawią, że dostęp do zawartości szafki będzie łatwiejszy, nawet jeżeli będzie umieszczona wysoko. Jeden z front w jest wykonany z bezpiecznego szkła hartowanego odymionego.

Szafka górna wisząca ma wymiar 60x72x30 cm przez co możesz ją zawiesić nad dwoma wąskimi (30 cm) szafkami dolnymi lub jedną, o tej samej szerokości (60 cm). Szafka zawieszana na 2 regulowane zawieszki.

Połączenie kolorystyczne frontówdąb halifax natura z korpusem w kolorze czarnym sprawdzi się zwłaszcza niewielkich przestrzeniach.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 72 cm
Waga 17.65 kg
Do pobrania