Szafka wisząca Sole L6 – przechowywanie na wysokości

Spośród wielu pomieszczeń w domu, to właśnie kuchnia jest tym, w którym najbardziej liczy się ergonomia. Dlatego zwróć uwagę na wyposażenie, które podnosi komfort użytkowania tej przestrzeni. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 zachwyca nowoczesną formą i wyposażeniem w standardzie (kosze cargo, ociekarka).

Szafka górna Sole L6 to idealne miejsce na przedmioty codziennego użytku. Możesz je poukładać na 3 praktycznych półkach, które ułatwią organizację. W zasięgu ręki ustaw talerze, szklanki lub miseczki. Na wyższych półkach umieść te rzeczy, po które sięgasz raz na jakiś czas, np. podczas świąt.

Mebel o wymiarach 45x95 cm możesz wypełnić dowolnymi produktami aż po sufit. Taka zabudowa sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, w których każdy centymetr do wykorzystania jest na wagę złota. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm – możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawkę (NO-40/23 lub NO-60/23). Taka zabudowa pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej. Szafkę kuchenną wiszącą zamontujesz na regulowanych zawieszkach.

Jak wizualnie powiększyć wnętrze lub dodać blasku kuchni bez okna? Najlepiej sprawdzi się tutaj jasne wybarwienie mebli kuchennych, które dodatkowo odbija światło żarówki. W linii Sole L6 fronty w kolorze dąb halifax natura zestawiono z korpusem w kolorze czarnym.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 95 cm
Do pobrania