Junona Line – w pełni zagospodarowana przestrzeń w kuchni

Szukasz odpowiedniej zabudowy do swojej kuchni? Meble z kolekcji Junona Line to doskonały wybór zarówno dla kuchni o dużym, jak i niewielkim metrażu. W naszej ofercie znajdziesz szafki w postaci pojedynczych brył, jak i gotowe zestawy, które pozwolą Ci na kompletne wyposażenie wnętrza.

Szafka dwudrzwiowa dolna stwarza wiele możliwości sprytnego przechowywania. Pojemne wnętrze posłuży za schowek na kuchenne bibeloty, robota kuchennego czy niezbędne garnki. Poukładaj na półkach wszystko, do czego chcesz mieć łatwy dostęp i ciesz się funkcjonalnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szeroka szafka o wymiarach 80x82,5 cm to propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań i eststycznego wyglądu. Praktyczna szafka dwudrzwiowa pomieści wszystkie przedmioty – te o małych lub nieco większych gabarytach. Lubisz mieć wokół siebie idealny porządek? Z meblami Junona Line każdy przedmiot znajdzie w kuchni swoje miejsce.

Jeśli marzy Ci się kuchnia zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, kolorystyka kolekcji Junona Line z pewnością przypadnie Ci do gustu. Eleganckie zestawienie frontów w kolorze biały kredowy połysk oraz białych korpusów. Charakter szafki podkreślają nowoczesne uchwyty oraz blat w kolorze dąb craft złoty.

Szafka dolna dwudrzwiowa świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji. Zobacz, jakie inne meble Junona Line możesz wprowadzić do swojej kuchni. 

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 85,7 cm
Waga 32.05 kg
Do pobrania