Szafka dolna narożna Sole – praktycznie zagospodarowane kąty

Kuchnia powinna być funkcjonalna i praktycznie zaplanowana tak, aby codzienne przygotowywanie posiłków nie było bezsensownym przekładaniem rzeczy z szafki na szafkę. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Sole stworzysz ergonomiczną i efektowną zabudowę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości pomieszczenia.

Narożniki we wnętrzu możesz zostawić puste, ale lepiej je odpowiednio zabudować. Z pomocą przychodzi szafka dolna narożna, z wbudowaną półką. Może posłużyć Ci jako miejsce na garnki, robota kuchennego lub środki chemiczne do czyszczenia garnków, mebli i podłóg.

Szafka narożna Sole zabudowuje naroże o wymiarach 105x60 cm. W ten sposób zyskasz idealną przestrzeń do przechowywania, której często brakuje w kuchni.

Mebel optycznie rozjaśnia wnętrze dzięki swojemu jasnemu wybarwieniu. Korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z gładkim frontem w kolorze biały połysk. Łatwy dostęp do zawartości mebla zyskujesz dzięki listwie pełniącej rolę uchwytu.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!