Szafka dolna Tapo – trzy wygodne szuflady

 

W mniejszej kuchni szczególnie ważne są rozwiązania porządkujące przestrzeń. Łatwy dostęp do potrzebnych na co dzień przedmiotów zagwarantują szuflady. Wiele szafek z szufladami znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo!
 

Szafka dolna z trzema szufladami pozwoli Ci posegregować mnóstwo rzeczy. Górna szuflada jest niższa, więc będzie odpowiednia na sztućce oraz przybory silikonowe bądź drewniane. W dwóch pozostałych możesz umieścić na przykład plastikowe lunchboxy, patelnie czy komplet garnków. Wygodne korzystanie z szuflad to zasługa ekonomicznego systemu jezdnego Sambox. Nie obawiaj się o ich wytrzymałość – system zapewnia udźwig do 25 kg. W opcji dostępny jest również amortyzator cichego domyku.
 

Szafka Tapo o wymiarach 40 × 82 cm sprawdzi się w małym metrażu, ale będzie też idealnym uzupełnieniem większej zabudowy. W końcu szuflad nigdy za wiele!
 

Zabudowa kuchenna to stosunkowo duży wydatek, więc warto postawić na uniwersalne rozwiązania. Fronty typu tafla w kolorze biały ecru to gładka, nowoczesna powierzchnia, która wprowadza we wnętrzu ponadczasową elegancję. Zostały one wykonane z płyty MDF pokrytej laminatem w połysku z perlistym akcentem, widocznym w strukturze. Fronty Tapo Special mają też tę zaletę, że wykazują podwyższoną odporność na zarysowania, więc Twoja kuchnia przez lata będzie nie tylko modna, lecz także piękna.

 

Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.