Szafka dolna Tapo – postaw na szuflady
 

Odpowiednio zaaranżowana kuchnia zachęca do przygotowywania posiłków dla najbliższych i rozwijania kulinarnej pasji. Podobnie jak dobry szef kuchni ma swój nóż, który ułatwia mu sprawne przygotowywanie potraw, tak szuflady są nieodzownym elementem wyposażenia. Koniecznie uwzględnij je w projekcie swojej kuchni! Wiele modeli szafek z szufladami znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka dolna Tapo z trzema szufladami to kuchenny klasyk, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonalną kuchnię. Wymiary 60 × 82 cm są na tyle duże, że w szafce przechowasz pełen komplet sztućców, garnki, plastikowe pojemniki i małe AGD. Jeśli wolisz wykorzystać szuflady na produkty spożywcze – śmiało! Dzięki temu, że kasze, mąki czy płatki będą łatwo dostępne, już nigdy nie przegapisz terminu ważności i nie kupisz drugi raz czegoś, co już masz w domu.

 

Szuflady wysuwają się niezwykle płynnie za sprawą zastosowanego systemu Sambox. Udźwig do 25 kg to kolejna zaleta tego ekonomicznego rozwiązania. W opcji dodatkowo płatnej dostępny jest amortyzator cichego domyku.
 

Jednolita, gładka powierzchnia frontów typu tafla w kolorze antracyt ecru to propozycja dla osób, które cenią uniwersalne i ponadczasowe aranżacje. Front Tapo Special został wykonany z płyty MDF pokrytej laminatem w połysku z perlistym akcentem. To sprawdzone rozwiązanie do kuchni, gdzie szczególnie ważna jest wyższa odporność na zarysowania, wilgoć i temperaturę. Wysoki połysk wprowadza we wnętrzu dodatkowy blask i dodaje mu optycznej głębi, działając niczym dobrze dobrane lustro.

 

Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.