Junona Line – efektownie zabudujesz piekarnik w kuchni

Jeśli lubisz oddawać się kulinarnym przyjemnościom, Twoim największym sprzymierzeńcem będzie funkcjonalna i estetyczna kuchnia, w której wszystko działa jak należy. Z meblami z kolekcji Junona Line zaprojektujesz kuchenną przestrzeń według własnego pomysłu, dobierając idealne rozwiązania służące Tobie i reszcie domowników.

W nowoczesnej aranżacji kuchni nie powinno zabraknąć szafki pod piekarnik, która nada spójności zabudowie. To świetny sposób na stworzenie harmonijnej, cieszącej oko kompozycji. Dodatkowo, szafka wykonana z solidnych materiałów ochroni meble znajdujące się w sąsiedztwie piekarnika przed nadmierną ekspozycją na ciepło.

Szafka pod zabudowę piekarnika o wymiarach 60x82,5 cm będzie doskonałą oprawą dla nowoczesnych piekarników charakteryzujących się smukłą budową. Pomocnicza przestrzeń z uchylanym frontem znajdująca się w dolnej części szafki posłuży za schowek do przechowywania drobnych przedmiotów.

W kolekcji Junona Line zachwyci Cię również nowoczesny design, gdzie laminowany front w kolorze biały kredowy połysk współgra z białym korpusem. Całości dopełnia ponadczasowy uchwyt o prostej formie oraz blat w kolorze dąb craft złoty. Stylowa kolekcja Junona Line dzieki swojej neutralnej kolorystyce pasuje do każdego wnętrza przy tym optycznie go powiększając.

Szukasz kuchni, która dopasuje się do Twoich oczekiwań, nie nadwerężając domowego budżetu? Poznaj serię Junona Line, z którą zrealizujesz swój pomysł na idealną kuchnię.