Szafka dolna Verdi – wygoda zmywania i segregowania
 

Odpowiednia organizacja kuchni przekłada się na codzienną ergonomię. To dlatego tak często kosz na śmieci znajduje się w bliskim sąsiedztwie zlewu. Idealnym połączeniem obu elementów będzie szafka pod zlewozmywak z blendą i pojemnikiem. Znajdziesz ją w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka o wymiarach 60 × 82 cm to odpowiednie miejsce na zlew jednokomorowy lub wariant z komorą i ociekaczem. Standardowa szerokość pasuje do wielu dostępnych na rynku modeli.

Ogromnym atutem mebla jest praktyczna szuflada, dzięki której nie musisz się schylać, żeby wyrzucić śmieci i odpadki bio. Za frontem znajdziesz kosz Maxima w kolorze grafitowym, więc nie będziesz zaprzątać sobie głowy szukaniem dodatkowych pojemników. Komfort użytkowania zapewnia system Smartbox gwarantujący udźwig do 40 kg. Na co dzień docenisz też cichy domyk i pełny wysuw szuflady.

Szafka pod zlew o wymiarach 60 × 82 cm cieszy dużą funkcjonalnością, ale też pięknym i ponadczasowym wzornictwem. Front został zrobiony z płyty MDF o matowym wykończeniu, a całość urozmaica efektowna, dekoracyjna listwa. Wygląd szafki stanie się dobrą bazą dla wielu aranżacji. Zabudowa kuchenna Verdi łączy się ze stylem klasycznym, ale dzięki umiejętnie dobranym dodatkom możesz nadać jej zupełnie nowy wyraz – na przykład skandynawski czy vintage.

Do wykończenia szafki pod zlewozmywak potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.
 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.81 kg
Do pobrania