Ewa włączyła pralkę. Ufff, to już ostatnie pranie przed wakacyjnym wyjazdem. Już na samą myśl poczuła ekscytację. Za parę dni będą leżeć na plaży i korzystać z pięknej pogody.  W euforii zamknęła szafkę nad pralką, ukrywającą proszek do prania, płyn i całą chemię do czyszczenia, którą chciała zabezpieczyć przed dziećmi. Podziękowała w duchu Pawłowi, że wynalazł ten mebel, Cudowne wykorzystanie powierzchni bez straty dla miejsca w ich niewielkiej, przytulnej łazience. Uśmiechnęła się i wybiegła z łazienki, żeby zrobić listę rzeczy do spakowania.

Regał łazienkowy z pomysłem

Łazienka to miejsce szczególne. Zazwyczaj niewielka przestrzeń musi sprostać wielu funkcjom. To pralnia, suszarnia, a także miejsce relaksu, dlatego tak bardzo dążymy, by był tam porządek i ład. W takim otoczeniu odpoczywa się lepiej. Nasi projektanci mają dokładnie tak samo, dlatego stworzyli regał łazienkowy nad pralkę.

To sprytny mebel, który daje dużo przestrzeni, nie zabierając niepotrzebnie nawet centymetra z powierzchni podłogi. Zamykane półki są świetne na proszki i płyny, a w szczególności detergenty, które powinny znajdować się poza zasięgiem ciekawskich kilkulatków. Dają ci więc nie tylko ergonomiczne i praktyczne rozwiązanie, ale przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo Twoich Najdroższych, a Tobie zapewniają spokój i poczucie kontroli. 

Lekka strona funkcjonalności

Nasi projektanci postawili na prostotę, która nosi w sobie nutkę elegancji, ale przede wszystkim wizualnej lekkości. Dzięki tym elementom regał nad pralkę nie przytłacza wnętrza mimo swoich rozmiarów. Wielkość tego praktycznego i estetycznego mebla również została zoptymalizowana pod kątem niewielkich przestrzeni łazienkowych. Szerokość 64 cm jest dopasowana do standardowo dostępnych pralek, natomiast wysokość 183 cm zapewnia komfortową przestrzeń do przechowywania i utrzymania porządku nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Grubość płyty 16 mm jest wystarczająca, aby zapewnić stabilność i wytrzymałość nawet przy dużym obciążeniu, co jest dla ciebie gwarancją długiego użytkowania. Dla Twojej i naszej własnej pewności obrzeża wzmocniliśmy listwą ABS odporną na uszkodzenia mechaniczne i działanie środków chemicznych - ot tak na wszelki wypadek.

Dzięki tym rozwiązaniom Twój dom zyskuje ład i porządek, a Ty poczucie perfekcyjnej organizacji przestrzeni. 

 

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE!
SZAFKA / REGAŁ ŁAZIENKOWY NAD PRALKĘ

MODEL: POLA DD

WERSJA Z DŁUGIMI DRZWIAMI


KOLOR: BIEL

• Nowoczesny regał sprosta oczekiwaniom wszystkich, którzy cenią praktyczne rozwiązania.
• Szafka posiada 4 półki schowane za drzwiczkami.
• Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną)
• Mebel wykonany jest z płyty laminowanej 16 mm.
• Minimalistyczna konstrukcja
• Nowy typ okuć, gładkie boki bez zaślepek
• Polski producent.

Słupek łazienkowy to idealne rozwiązanie dla małych powierzchni aby jeszcze lepiej zagospodarować Twoją łazienkę. Przestronna szafka łazienkowa na ręczniki, środki czystości i inne akcesoria łazienkowe.

WYMIARY:

• Szerokość całkowita: 64 cm
• Wysokość całkowita: 180 cm
• Szerokość wnęki: 60,8 cm
• Wysokość wnęki: 90,5 cm
• Głębokość: 30 cm

Inne kolory znajdziesz na naszych aukcjach.
Kupując na naszych aukcjach akceptujesz regulamin.
Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.
W opakowaniu: instrukcja montażu wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami montażowymi.

UŻYTKOWANIE:

Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych.
Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu