Szafka Maze – idealna do wnętrza w stylu retro

Urządzając dom lub mieszkanie, powinniśmy wybierać meble estetyczne, pasujące do naszego gustu, ale także funkcjonalne. Do takich właśnie mebli należy oryginalna szafka Maze. Jej kolor i interesujący design przyciągają wzrok – jest uniwersalna i stonowana, ale zarazem prezentuje się bardzo efektownie. Można postawić ją w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju czy gabinecie. Przyda się w pokoju hotelowym lub w pensjonacie. Najlepiej wygląda w pomieszczeniach w stylu retro, vintage, klasycznych i kolonialnych.

Szafka Maze jest zrobiona z drewna akacji, MDF i metalu. Całość przypomina trochę skrzynię na smukłych, metalowych nóżkach. Szafka ma troje drzwi z niewielkimi uchwytami, kryjącymi dość pojemne półki. Jej fronty są ozdobne, a żłobienia na drewnie przypominają kratkę. Kolor szafki to jasny brąz. Wymiary to: 160 × 45 × 80 cm.

Szafka 80 cm Maze świetnie wygląda w połączeniu z innymi meblami z tej samej serii. Poza tym pasuje do ciepłych odcieni oraz dodatków w stylu retro, kojarzących się z wnętrzami z lat 50- i 60- tych.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 80 cm
Waga 54 kg
Do pobrania